Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Wizyta z Berlina

 

 

2019 10 16 berlin

 

Dziś w naszej szkole warsztaty dla klas 7 i 8 poprowadziła studentka Antonia z Berlina. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Deutsch Plus we współpracy z Instytutem Goethego. Antonia opowiadała o Niemczech, Berlinie, swojej dzielnicy oraz o swoim życiu codziennym. Poruszała z uczniami takie tematy jak system szkolnictwa, zainteresowania, rodzina, zwierzęta, jedzenie itp. 

 Antonia była pod wrażeniem umiejętności językowych naszych uczniów i pochwaliła ich aktywność podczas warsztatu. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali gadżety Instytutu Goethego. Antonia była pod wrażeniem umiejętności językowych naszych uczniów i pochwaliła ich aktywność podczas warsztatu. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali gadżety Instytutu Goethego. 

Nad. Karolina Krisch

 

2019 10 16 berlin

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach